Blog  

Alaçatı Kapari Otel'de Cuban Jazz Quartet Rüzgarı!

0 Yorumlar
1020

Şu sıralar otelimizde bir tatlı telaş başladı. Nisan ayında dünyaca ünlü latin jazz grubu Cuban Jazz Quartet'i ağırlayacağız...

Alaçatının muhteşem havasını jazz rüzgarıyla harmanlamak için sabırsızlanıyoruz. Düzenleyeceğimiz etkinlik ile Jazz müzik sevenlere unutulmaz bir akşam yaşatmayı planlıyoruz.

Cuban Jazz Quartet grubunun sanatçıları Alain Perez, Emir Ersoy, Robby Ameen ve Barış D. Yazıcı ile kulaklarınızın pası silinirken ruhunuz beslenecek.

6 nisan akşamı saat 21:30'da başlayacak olan etkinlik için rezervasyonlarınızı şimdiden yaptırmak isterseniz lütfen bizimle

iletişime geçin: +90 (0) 232 716 06 74

Son Güncelleme: -/-
İlgili Makaleler: New York Times'ın "2016 da gidilecek 52 yer" haberinde 14. sırada Alaçatı var. Alaçatı 'yı önce siz keşfedin... Alaçatı Ot Festivali geldiyse bahar da geliyor demektir! Alaçatı Ot Festivalinde Beynini ve Ruhunu Temizleyip Yenilenmek... 20 Ağustos Çeşme ve Alaçatı Etkinlik Takvimi Kaparili Fava Tarifi Kapari Otel'de Dolunay Keyfi... Alaçatı Fishing 2012 Kaparili Spagetti Tarifi Alaçatı'ya Geldim, Peki şimdi ne yapacağım?
alaçatı otel alaçatı jazz cuban jazz quartet