Blog  

Alaçatı Ot Festivalinde Beynini ve Ruhunu Temizleyip Yenilenmek...

0 Yorumlar
1722

Alaçatı Kapari Otel’ de Clio ile Detox, Yoga ve Nefes Terapisi

Clio Fotiyadis eski modacı, 

Epey sallantılı bir hayat yolculuğu geçirmiş. Sallantılı derken... Sadece sağlık konusunda yaşadıkları bile çoğu insanı canından bezdirir.

Clio rahim kanseri, ardından meme kanserine yakalanmış. Beyninde de bir tümör saptanmış. Önce ameliyat olmuş, sonra tümörler yeniden vücuduna dadanmış. O da tası tarağı toplamış, Hindistan’a gitmiş. Orada alternatif tıp uzmanı bir doktorla tanışması hayatını değiştirmiş.

Daha doğrusu hayatını yeniden keşfetmesini sağlamış. Ameliyat olmadan, hiçbir ağır tedavi geçirmeden tamamen sağlığına kavuşmuş.

Ülkesine geri dönmüş ama eski, şehir hayatına değil. Gökçeada’ya yerleşmiş. Clio, şu an yoga eğitmeni. Kendini doğaya ve enerji çalışmalarına adamış…“Her şey beyinde” diyor Clio Fotiyadis. Hastalanmak da, iyileşmek de.

Pozitif düşüncenin insan bedeni üzerindeki mucizelerini saymakla bitiremiyoruz ya son yıllarda...

Başkalarının yargılarına bu kadar bağımlı, maddeye bu kadar esir, kin, kıskançlık ve kötülükle içimiz çıfıt çarşısıyken...

Tonlarca ilaç kullanmışız neye yarar? Bir düşünelim bugün. Sağlık zihinde başlıyor. Önce onu temizlemekle başlayalım..

26 – 29 Mart Ot festivali etkinliğinde Alaçatı Kapari Otel’ de, Clio, Detox, Yoga ve Nefes Terapisi Programı uygulayacaktır.

PROGRAM :

08.00 YOGA MEDİTASYON, NEFES TERAPİSİ

10.00 KAHVALTI

SERBEST ZAMAN

19.00 NEFES TERAPİSİ

20.00 AKŞAM YEMEĞİ

Gün içerisinde arzu eden, Clio’dan Detox Masajı ve Arınma Seansı alabilir.

Clio sizi, enerjisini ve bildiklerini paylaşmak için,

ALAÇATI KAPARİ OTEL ‘de 26-29 Mart arası bekliyor…

0.0
Son Güncelleme: Nisan 28, 2015 03:46 ÖS
İlgili Makaleler: New York Times'ın "2016 da gidilecek 52 yer" haberinde 14. sırada Alaçatı var. Alaçatı 'yı önce siz keşfedin... Alaçatı Ot Festivali geldiyse bahar da geliyor demektir! Alaçatı Fishing 2012 20 Ağustos Çeşme ve Alaçatı Etkinlik Takvimi Alaçatı'ya Geldim, Peki şimdi ne yapacağım? 6 Ağustos Haftası Çeşme ve Alaçatı Etkinlikleri Bu Hafta Çeşme ve Alaçatı'da Neler Var? Alaçatı'da Jazz Rüzgarı'nda Bu Hafta Alaçatı'da sanat, her yaşta sanat, illa ki sanat...
alaçatı ot festivali clio fotiyadis yoga