Blog  

Alaçatı Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası'na Hazırlanıyor

0 Yorumlar
1063

Sportworks, Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası ve Surf&Sound Festivali adı altında 19-24 Ağustos tarihleri arasında Çeşme Alaçatı'da gerçekleşecek.

Bu yıl 7.si düzenlenecek olan festival, en iyi surf merkezlerinden birisi olan Alaçatı’ya oldukça hareket katacak.

Yaklaşık 1 hafta sürecek PWA Windsurf Dünya Kupası'nda dünyanın ve Türkiye'nin en başarılı rüzgar sörfçüleri 55 bin euroluk ödül için yarışacak.

Festivale bu yıl, 2012 PWA Kadınlar Dünya Şampiyonu Valerie Arrighetti, 2012 Dünya 2.si Karin Jaggi, Dünya 3.sü Lena Aylin Erdil ve Dünya 5.si Çağla Kubat ile 2012 PWA Erkekler Dünya Şampiyonu ve hız rekortmeni Antonio Albeau ve Dünya 2.si Bjorn Dunkerbeck de katılacak.

Kayıt işlemleri 19 Ağustos günü başlayacak ve yarışma 24 Ağustos Cumartesi günü gerçekleşecek olan ödül töreni ile sona erecek. 

Tüm bunların yanı sıra düzenlenecek birbirinden keyifli etkinliklerle de yarışma daha renkli hale gelecek.

Alaçatı Kapari Otel olarak biz de bu keyifli organizasyona tanıklık edeceğimiz için keyifliyiz. Sizin de yolunuz düşerse köy kahvaltımıza eşlik edebilir; Alaçatı’nın muhteşem havasını bir de otelimizde soluyabilirsiniz...

Son Güncelleme: -/-
İlgili Makaleler: New York Times'ın "2016 da gidilecek 52 yer" haberinde 14. sırada Alaçatı var. Alaçatı 'yı önce siz keşfedin... Alaçatı Ot Festivali geldiyse bahar da geliyor demektir! Alaçatı Ot Festivalinde Beynini ve Ruhunu Temizleyip Yenilenmek... Alaçatı Fishing 2012 Windsurf Dünya Kupası Sona Erdi! 20 Ağustos Çeşme ve Alaçatı Etkinlik Takvimi Alaçatı'ya Geldim, Peki şimdi ne yapacağım? 6 Ağustos Haftası Çeşme ve Alaçatı Etkinlikleri Bu Hafta Çeşme ve Alaçatı'da Neler Var?
alaçatı alaçatı butik otel alaçatı windsurf