Blog  

Vodafone Red Alaçatı Uluslararası Balıkçılık Festivali Sona Erdi

0 Yorumlar
1167

4-7 Ekim tarihlerinde gerçekleşen festivale 70 tekne ve 300'den fazla balıkçı katılım gösterdi. Yakaladıkları 36 kiloluk balıkla Festival tarihinin en büyük balığını yakalayan June ekibi yarışmanın galibi oldu. Ekip kazandığı 2 bin dolarlık ödülü şehitler için bağışladı.

Cem Boyner ve Mustafa Taviloğlu'nun yarıştığı Uhuru ekibi En Fazla Balık ödülünü alırken "Yakala Bırak" ödülünü Rouge ekibi kazandı. Jüri özel ödülünü ise Zaya ekibi aldı. 

Toplamda 8 bin 500 dolar para ödülünün dağıtıldığı yarışmanın yankıları uzun süre devam edeceğe benziyor. Kapari Otel olarak yarışmayı kazananları ve yarışmaya katılanları tebrik ediyoruz...

Son Güncelleme: -/-
İlgili Makaleler: New York Times'ın "2016 da gidilecek 52 yer" haberinde 14. sırada Alaçatı var. Alaçatı 'yı önce siz keşfedin... Alaçatı Ot Festivali geldiyse bahar da geliyor demektir! Alaçatı Ot Festivalinde Beynini ve Ruhunu Temizleyip Yenilenmek... Alaçatı Fishing 2012 Windsurf Dünya Kupası Sona Erdi! 20 Ağustos Çeşme ve Alaçatı Etkinlik Takvimi Alaçatı'ya Geldim, Peki şimdi ne yapacağım? 6 Ağustos Haftası Çeşme ve Alaçatı Etkinlikleri Bu Hafta Çeşme ve Alaçatı'da Neler Var?
alaçatı festival vodafone red vodafone alaçatı balıkçılık festivali